Kavelnummer 1: Porsche Boxter S - 2000 |
Volgende |
Kavelnummer 1: Porsche Boxter S - 2000
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 21-01-2020 10:00 |
Sluitingstijd | 04-02-2020 20:10 |
De wagen wordt geleverd met herstellingfactuur ter waarde van €4.916,- uitgevoerd op kilometerstand 115.000.
- Handremkabel
- 6 bobijnen
- Stabistang L + R
- Dakkabel
- Remschijven voor en achter + blokken
- Groot onderhoud
- Revisie alternator
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
- Handremkabel
- 6 bobijnen
- Stabistang L + R
- Dakkabel
- Groot onderhoud
- Revisie alternator