KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:41 |
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Mercedes-Benz - TYPE: 500SL R129 - CC: 5.000cc - KW: 240 - BRANDSTOF: Benzine - VIN: WDB1290661F055324 - AFGELEZEN KMSTAND: 186.081 - INGEBRUIKNAME: 02/03/1992 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België - Exportdoc./Importdoc/705: NEE - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE - BTW-/Margewagen: Marge BESCHRIJVING: Ontworpen in 1984, de R129 was gebaseerd op de verkorte vloerplaat van de Mercedes-Benz W124 [2] en bevatte veel innovatieve details voor die tijd, bijvoorbeeld elektronisch gestuurde demping (Adaptive Damping System ADS, optioneel) en een verborgen automatisch verlopende rol -over bar. De enigszins gedateerde achterwielophanging van de R107 met semi-sleeparmen maakte plaats voor een moderne multi-link-as. Het aantal standaardfuncties was hoog, met elektrische ramen, spiegels, stoelen en hydraulische cabriokap. Destijds was dit "de bak" die iedere zichzelf respecterende hardwerkende mens moest hebben. Een waar icoon. Vandaag komt dit prachtexemplaar weer tevoorschijn en dat is te zien op onze wegen. De R129 is een succesverhaal o.w.v. de rijeigenschappen en comfort. De 500SL is het summum onder de R129'ers. Deze 500SL is dan ook nog eens het topstuk gezien de uitvoering. Voorzien van quasi alle opties: - Hydraulische ophanging ADS - Ergonomische comfortstoelen - Digitale vol automatische airco - Zetelverwarming - Radio cd Becker Mercedes-benz - Houten stuur - Elektrische zegelverstelling incl. geheugen - Elektrische cabriodak - Windscherm De staat is goed te noemen, het lakwerk correct met minimale gebruikssporen. Dit geldt ook voor het interieur en het cabriodak. Hierin werden dit jaar nieuwe ruitjes geplaatst. De velgen zijn schadevrij en voorzien van goede banden. De wagen wordt geleverd met de origineel bijhorende hardtop. Dit is een wagen met veel groeipotentieel op vlak van investering. Een buitenkans gezien de staat, de uitrusting en het oldtimerstatuut waarin deze momenteel ingeschreven staat. Schatting van de veilingmeester: €20.000,- a €22.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. - OPTIONELE SERICEPAKKETTEN - Team GT HammerTime bestaat uit 2 sterke teams die voor jou klaarstaan. Om je niet in de kou te laten staan met je aankoop via GT HammerTime voorzien we verschillende mogelijkheden om jou op weg te helpen! Op die manier kan je gerust en met volle hartelust genieten van de buitenkansen die we je aanbieden. Dus sla je slag, wij helpen je verder. - TRANSPORTpakket (Prijs in functie van de afstand) . - STARTpakket* (vanaf €299,- incl. BTW) Om je Classic Car op de weg te krijgen dient deze technisch in orde te zijn. Doe je beroep op het STARTpakket dan voorzien we je van: - een keuringsnazicht - een KEURING oldtimer - een bestek van herstelling (indien nodig) *Dit pakket omvat een vaststelling, echter geen herstelling. *Voertuig dient voorzien te zijn van geldige Belgische boorddocumenten of geldig 705 document. - SERVICEpakket (Prijs op maat) Om zeker te zijn van je stuk voorzie je je Classic Car best van een degelijke servicebeurt. Gezien onze ervaring kunnen we je hier de juiste zorg op maat van jouw Classic Car bieden. Spreek ons aan voor de juiste details. - SHINEpakket* (Prijs op maat) Wat is er mooier dan een vers gereconditioneerde Classic Car? Weinig! Net daarom voorzien we dit SHINEpakket. Hierdoor haal je het beste uit je Classic Car en bekom je per direct een waardetoename van jouw aankoop! Reconditionering van de lak incl. kleine lakcorrectie, de motorruimte, de wielkuipen en het interieur d.m.v. softcleaning Prijs in functie van de grootte & staat van het voertuig |