Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 27-11-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:24 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
VOERTUIGGEGEVENS
- MERK: MG
- TYPE: Midget
- CC: 1.275
- BRANDSTOF: Benzine
- VIN: GAN596588G
- AFGELEZEN KMSTAND:
- INGEBRUIKNAME: 1971
- AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
- Exportdoc./Importdoc/705:NEE - Kan geleverd na verkoop in België
- Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - NL
- Keuringsbewijs (ja-nee):NEE
- Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
- BTW-/Margewagen: Marge
BESCHRIJVING:
MG Midget Mk III
MG Midget Mark 3 (III) is de populairste versie van de Midget-serie. Deze werd geleverd met de optionele 1275cc-motor die rechtstreeks is afgeleid van de Cooper S.
Dit model heeft de originele chromen bumpers en spaakwielen die deze auto zijn echte klassieke uiterlijk geven.
Originele kleur is rood met zwarte top en interieur, stoelen en dashboard nog steeds allemaal origineel.
Eerste registratie: 16-4-1971
De auto is gevonden van de tweede eigenaar (familie) en rijdend weggezet midden jaren 80 toen de motor op dat moment draaide.
Op een gegeven moment wilden ze de auto restaureren maar de situatie in het gezin veranderde en waardoor restauratie onmogelijk werd
Over het algemeen is de auto in zijn oorspronkelijke staat en is een uitstekende gelegenheid voor restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €6.500,- a €7.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
- MERK: MG
- TYPE: Midget
- CC: 1.275
- BRANDSTOF: Benzine
- VIN: GAN596588G
- AFGELEZEN KMSTAND:
- INGEBRUIKNAME: 1971
- AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
- Exportdoc./Importdoc/705:NEE - Kan geleverd na verkoop in België
- Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - NL
- Keuringsbewijs (ja-nee):NEE
- Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
- BTW-/Margewagen: Marge
BESCHRIJVING:
MG Midget Mk III
MG Midget Mark 3 (III) is de populairste versie van de Midget-serie. Deze werd geleverd met de optionele 1275cc-motor die rechtstreeks is afgeleid van de Cooper S.
Dit model heeft de originele chromen bumpers en spaakwielen die deze auto zijn echte klassieke uiterlijk geven.
Originele kleur is rood met zwarte top en interieur, stoelen en dashboard nog steeds allemaal origineel.
Eerste registratie: 16-4-1971
De auto is gevonden van de tweede eigenaar (familie) en rijdend weggezet midden jaren 80 toen de motor op dat moment draaide.
Op een gegeven moment wilden ze de auto restaureren maar de situatie in het gezin veranderde en waardoor restauratie onmogelijk werd
Over het algemeen is de auto in zijn oorspronkelijke staat en is een uitstekende gelegenheid voor restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €6.500,- a €7.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.