KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:13 |
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Citroën - TYPE: 2CV - CC: 425cc - KW: - BRANDSTOF: Benzine - VIN: 2542059 - KM: 71.957 km - INGEBRUIKNAME: 1961 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden - Exportdoc./Importdoc/705: JA - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Keuringsbewijs (ja-nee): NEE - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE - Marge-/BTWwagen: Marge BESCHRIJVING: 2CV van 1961 met nieuw chassis en vele nieuwe onderdelen. Geleverd met origineel onderhoudsboekje, garantiebewijs vele onderhouds en restauratie facturen en keuringbewijs. De wagen is opgestart na lange stilstand. Deze start en dient uiteraard voorzien te worden van de nodige nieuwe vloeistoffen en aandacht. Staat op Zweedse papieren met Belgisch vignet 705. Schatting van de veilingmeester: €11.000,- a €12.500,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. |