KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:14 |
Zeldzame BMW 1600 cabrio (oplage ongeveer 1500 stuks volgens eigenaar). Daarna werd het model en de opvolger enkel geleverd met vaste rolbeugel (BAUR). Dit exemplaar werd gerestaureerd. Het exterieur en interieur bevinden zich in een goede staat. De wagen wordt verkocht uit een privécollectie.
Schatting van de veilingmeester: €55.000,- a €60.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.