KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:45 |
Prachtige SM met Maserati V6, the real deal! In mooie staat op vlak van interieur en exterieur. Technisch werd de wagen op punt gehouden en waar nodig bijgewerkt. Deze is momenteel in geschreven als oldtimer en in gebruik door de huidige eigenaar/liefhebber. In het verleden is de wagen gereviseerd met revisie van kleppen en kettingspanners. Het koetswerk werd herspoten in de kleur af fabriek.
Schatting van de veilingmeester: €49.000,- a €50.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.