Art Hammertime: alles aan 1€
Kunst
Diversen
Pierre Alechinksy - Expermntl 5 Casino Knokke
Kavelnummer 89: Pierre Alechinksy - Expermntl 5 Casino Knokke
Vorige
Volgende
Vorige
Volgende
KAVEL GEGEVENS
Start Datum
16-04-2024 18:00
Sluitingstijd
30-04-2024 21:54
Resterende Tijd
E-mail adres
Uw wachtwoord
Wachtwoord vergeten?
Ingelogd blijven
Openings Bod
€ 1,00
BTW
0%
Opgeld
17%
BTW over opgeld
21%
Affichelitho, 79 x 59 cm, ingelijst 82 x 62 cm, handtekening gedrukt, schatting 700/800