Closing time | 21-12-2021 20:00 |
Marcel Broodthaers
1972
Les nuages
Originele tekening
Gedateerd 1972
Gesigneerd
Voorzien van provenance en certificaat
geschatte prijs: € 25.000
1972
Les nuages
Originele tekening
Gedateerd 1972
Gesigneerd
geschatte prijs: € 25.000