Closing time | 21-12-2021 20:15 |
Philippe Vandenberg
Olie op doek
Gesigneerd en gedateerd 1971 verso
130*100 cm
Provenance: Galerij Leon De Bruyn (Gent). De famile De Bruyn was jarenlang bevriend met de kunstenaar.
Geschatte prijs: € 16.000
Olie op doek
130*100 cm
Geschatte prijs: € 16.000