Closing time | 21-12-2021 20:16 |
Floris Jespers
Olie op paneel
Gesigneerd "Jespers"
Gedateerd "45"
73*56 cm
Geschatte prijs: € 2.000
Olie op paneel
Gesigneerd "Jespers"
Gedateerd "45"
73*56 cm
Geschatte prijs: € 2.000