Closing time | 21-12-2021 20:19 |
Kleurlithografie op papier
Les langues pendantes" (uit de serie 'Placards')
Gesigneerd met potlood
Genummerd 119/500
57*76
Met tekst van Claud Siman (links met potlood gesigneerd)
Geschatte prijs:
€ 1800
Kleurlithografie op papier
Gesigneerd met potlood
Genummerd 119/500
57*76
Geschatte prijs:
€ 1800