Closing time | 21-12-2021 20:25 |
Lucebert
2 werken in 1 kader
Gemengde techniek (aquarel , inkt
Gesigneerd
Gedateerd 30/9/1992
20*14 cm (x2)
Geschatte prijs: € 1350
2 werken in 1 kader
Gesigneerd
Gedateerd 30/9/1992
20*14 cm (x2)
Geschatte prijs: € 1350