Start time | 25-01-2022 10:00 |
Closing time | 08-02-2022 20:34 |
Rene Magritte (after)
Shéhérazade
Lithografie op handgeschept papier naar het origineel uit 1947
Gesigneerd in de plaat
Genummerd 80/100
Reliëfstempel van Spadem en AROArte
50*70 cm
In perfecte staat
Met certificaat
Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland:€25
Shéhérazade
Gesigneerd in de plaat
Genummerd 80/100
50*70 cm
In perfecte staat
Met certificaat