| Start time | 14-05-2024 10:00 |
| Closing time | 28-05-2024 20:31 |
| Time left | - |
Vintage lithografie uit de jaren 70 door Piet Mondriaan gelimiteerd op 420 exemplaren genummerd op verso, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2650 33x25 cm