Start time | 27-11-2018 10:00 |
Closing time | 11-12-2018 19:25 |
VOERTUIGGEGEVENS Merk: Land Rover Type: Defender 90 Td5 CC: 2.500 KW: 90 Brandstof: Diesel VIN: SALLDVB88YA186171 KM: 134.811 Ingebruikname: 12/01/2000 Afkomst boorddocumenten.: België Exportdoc./Importdoc/705: NEE Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja Keuringsbewijs (ja-nee): Ja Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Ja (Lichte vracht) BTW-/Margewagen: Marge BESCHRIJVING: De Defender is een icoon, een gewild icoon, zeker sinds de productiestop van enkele jaren geleden, en dat komt de restwaarde enorm ten goede. De Defender is een auto die jij moet begrijpen, de Defender begrijpt jou namelijk niet en net dat maakt hem zo aantrekkelijk. Deze Defender staat erbij zoals het hoort. Het lakwerk werd ooit vernieuwd. Het interieur werd voorzien van nieuwe tapijten, de zetelbekleding is origineel en mooi. Technisch staat deze op punt en werd recent onderhouden en gekeurd. De Defender onderging recent een GT Heritage update. Hier werd deze voorzien van: - Heritage grille - Heritage logo's - Heritage velgen incl. nieuwe banden - Heritage galva voorbumper Verder is deze 90 voorzien van: - Radio CD - Alarm met afstandsbediening - Traanplaat bescherming - Carterbescherming - Lederen stuur De Defender is reeds lichte vracht waardoor je goedkoop kan verzekeren en rijden. Voor de liefhebbers is dit de ideale investering om van te genieten én te rijden! Schatting van de veilingmeester: €26.000,- a €28.500,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. - OPTIONELE SERVICEPAKKETTEN - Team GT HammerTime bestaat uit 2 sterke teams die voor jou klaarstaan. Om je niet in de kou te laten staan met je aankoop via GT HammerTime voorzien we verschillende mogelijkheden om jou op weg te helpen! Op die manier kan je gerust en met volle hartelust genieten van de buitenkansen die we je aanbieden. Dus sla je slag, wij helpen je verder. - TRANSPORTpakket (Prijs in functie van de afstand) . - STARTpakket* (vanaf €299,- incl. BTW) Om je Classic Car op de weg te krijgen dient deze technisch in orde te zijn. Doe je beroep op het STARTpakket dan voorzien we je van: - een keuringsnazicht - een KEURING oldtimer - een bestek van herstelling (indien nodig) *Dit pakket omvat een vaststelling, echter geen herstelling. *Voertuig dient voorzien te zijn van geldige Belgische boorddocumenten of geldig 705 document. - SERVICEpakket (Prijs op maat) Om zeker te zijn van je stuk voorzie je je Classic Car best van een degelijke servicebeurt. Gezien onze ervaring kunnen we je hier de juiste zorg op maat van jouw Classic Car bieden. Spreek ons aan voor de juiste details. - SHINEpakket* (Prijs op maat) Wat is er mooier dan een vers gereconditioneerde Classic Car? Weinig! Net daarom voorzien we dit SHINEpakket. Hierdoor haal je het beste uit je Classic Car en bekom je per direct een waardetoename van jouw aankoop! Reconditionering van de lak incl. kleine lakcorrectie, de motorruimte, de wielkuipen en het interieur d.m.v. softcleaning Prijs in functie van de grootte & staat van het voertuig |