Date de départ | 07-12-2019 16:00 |
Heure de fermeture | 22-12-2019 17:21 |
Titel: “Wie ben ik”,
Techniek: Pastel,
Afmeting: H 50cm x B 40cm,
Gesigneerd: midden onder,
Gedateerd: 2017