Heure de fermeture | 21-12-2021 20:19 |
Floris Jespers
Olie/Houtskool / Gouache
Gekleefd op de plaat
Gesigneerd en gedateerd in potlood 'Jespers/42'
104*73 cm
Geschatte prijs: € 4100
Olie/Houtskool / Gouache
Gekleefd op de plaat
104*73 cm
Geschatte prijs: € 4100