Heure de fermeture | 21-12-2021 20:24 |
Marcel Jefferys
Aquarel en Pastel
gemonogrammeerd
39*49 cm
Ingekaderd in een indrukwekkende vergulde dubbele houten lijst
Geschatte prijs
600
Aquarel en Pastel
gemonogrammeerd
39*49 cm
Geschatte prijs
600