Date de départ | 13-09-2022 10:00 |
Heure de fermeture | 27-09-2022 21:50 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Roy Lichtenstein (after)
Lithografie naar het origineel ‘Art Critic’, 1996
Gesigneerd in de plaat en genummerd 83/150
Licentie met droogstempel van Styria Studio
Met hoogwaardig passe-partout 40*60 cm
Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België € 25; Nederland/Frankrijk/Duitsland € 30