Cette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 20:49 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: VW
TYPE: T2 a/b Panelvan "One year only"
CC:1.584cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 2122079932
KM: 66.436
INGEBRUIKNAME: 1972
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Italië
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze VW T2 is een T2a/b. De T2a herken je aan de kleine achterlichten, ronde bumpers en lage pinkers vooraan, gemaakt tot 1972. De T2b is dan het nieuwere model met grote achterlichten, hoge pinkers en andere bumpers, geproduceerd na 1972. In 1972 is er het overgangsmodel gemaakt, de T2a/b. Dit overgangsmodel herken je aan kenmerken die beide modellen toekomt, zo heb je de nieuwe achterlichten al maar nog steeds de oude ronde bumpers en lage pinkers. Onder de VW vrienden ook wel de "one year only" genoemd omdat dit model maar goed 1 jaar geproduceerd is geweest en hierdoor exclusief in oplag gemaakt is. Dit komt de waarde en waardetoename naar de toekomst toe alleen maar ten goede.
Destemeer omdat deze T2 van Europese afkomst is en geen USA import!
Deze T2a/b is gerestaureerd. Hiervoor werd het koetswerk volledig aangepakt en dit staat er ook fantastisch bij. De kwaliteit hiervan is hoog. Dorpels zijn hard, koetswerknaden kloppen, zo ook de paneelnaden (deze zijn vaak toegemaakt wegens te slecht).
De zetelbekleding is nieuw, deurpanelen origineel en in goede staat.
De vooras is gereviseerd. De motor start en rijdt goed, alsook de remmen.
Schatting van de veilingmeester: €19.000,- a €21.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: T2 a/b Panelvan "One year only"
CC:1.584cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 2122079932
KM: 66.436
INGEBRUIKNAME: 1972
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Italië
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze VW T2 is een T2a/b. De T2a herken je aan de kleine achterlichten, ronde bumpers en lage pinkers vooraan, gemaakt tot 1972. De T2b is dan het nieuwere model met grote achterlichten, hoge pinkers en andere bumpers, geproduceerd na 1972. In 1972 is er het overgangsmodel gemaakt, de T2a/b. Dit overgangsmodel herken je aan kenmerken die beide modellen toekomt, zo heb je de nieuwe achterlichten al maar nog steeds de oude ronde bumpers en lage pinkers. Onder de VW vrienden ook wel de "one year only" genoemd omdat dit model maar goed 1 jaar geproduceerd is geweest en hierdoor exclusief in oplag gemaakt is. Dit komt de waarde en waardetoename naar de toekomst toe alleen maar ten goede.
Destemeer omdat deze T2 van Europese afkomst is en geen USA import!
Deze T2a/b is gerestaureerd. Hiervoor werd het koetswerk volledig aangepakt en dit staat er ook fantastisch bij. De kwaliteit hiervan is hoog. Dorpels zijn hard, koetswerknaden kloppen, zo ook de paneelnaden (deze zijn vaak toegemaakt wegens te slecht).
De zetelbekleding is nieuw, deurpanelen origineel en in goede staat.
De vooras is gereviseerd. De motor start en rijdt goed, alsook de remmen.
Schatting van de veilingmeester: €19.000,- a €21.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.