Date de départ | 12-11-2019 10:00 |
Heure de fermeture | 26-11-2019 20:38 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Morgan +4, 1959. De wagen werd gerestaureerd. Hiervoor is deze gespoten, voorzien van gereviseerde motor, nieuw dak, tonneaux cover, nieuwe uitlaat en remmerij waar nodig, etc ... Schatting van de veilingmeester: €30.000,- a €32.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.