KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 07-12-2019 16:00 |
Sluitingstijd | 22-12-2019 17:21 |
Titel: “Dame met hoed”,
Techniek: aquarelle,
Afmeting: H 50cm x B 40cm,
Gesigneerd: links onder,
Gedateerd:2017