ART HAMMERTIME
consumentengoederen
diversen
Peter Oosterbos (1947- )
Kavelnummer 140: Peter Oosterbos (1947- )
Vorige
Volgende
Vorige
Volgende
KAVEL GEGEVENS
Start Datum
16-11-2021 10:00
Sluitingstijd
30-11-2021 22:19
Resterende Tijd
E-mail adres
Uw wachtwoord
Wachtwoord vergeten?
Ingelogd blijven
Openings Bod
€ 75,00
BTW
0%
Opgeld
17%
BTW over opgeld
21%
Peter Oosterbos
Ets
Zwart Dagboek III
Gesigneerd
genummerd AP
65*78cm