KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 21-12-2021 20:09 |
Joan Miro
Osaka
Gesigneerd met monogram
Genummerd 239/500
75 x 56,5
Originele litho, poster “avant la letter”, dus litho van de poster die voor de tentoonstelling werd gemaakt, voordat de poster werd gedrukt met de tekst er op. Voor de tentoonstelling "Présentation de trois livres de Joan Miro à Osaka". Uitgebracht door Editions Poligrafa, Barcelona. Met watermark op Guarro papier. Referenties: Mourlot n°680, Picazo n°40, Cat. Sala Gaspar (1970) n°0101
Geschatte prijs: € 1.000
Osaka
Gesigneerd met monogram
Genummerd 239/500
75 x 56,5
Geschatte prijs: € 1.000