KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 21-12-2021 20:12 |
Ijzerenpoortkaai
Zeefdruk - Kleurenlithografie
1999
Gesigneerd in potlood
Genummerd in potlood 66/90
60*50 cm
Ingekaderd (82,5*67,5 cm) Geschatte prijs: € 1500
Ijzerenpoortkaai
Zeefdruk - Kleurenlithografie
1999
Gesigneerd in potlood
Genummerd in potlood 66/90
60*50 cm