ART HAMMERTIME
consumentengoederen
diversen
Roger Somville (1923 - 2014)
Kavelnummer 35: Roger Somville (1923 - 2014)
Vorige
Volgende
Vorige
Volgende
KAVEL GEGEVENS
Start Datum
07-12-2021 10:00
Sluitingstijd
21-12-2021 20:17
Resterende Tijd
E-mail adres
Uw wachtwoord
Wachtwoord vergeten?
Ingelogd blijven
Openings Bod
€ 175,00
BTW
0%
Opgeld
17%
BTW over opgeld
21%
Roger Somville
Litho
Gesigneerd
Genummerd 64/99
Geschatte prijs: € 500