ART HAMMERTIME
consumentengoederen
diversen
Jules De Bruycker
Kavelnummer 53: Jules De Bruycker
Vorige
Volgende
Vorige
Volgende
KAVEL GEGEVENS
Start Datum
07-12-2021 10:00
Sluitingstijd
21-12-2021 20:26
Resterende Tijd
E-mail adres
Uw wachtwoord
Wachtwoord vergeten?
Ingelogd blijven
Openings Bod
€ 750,00
BTW
0%
Opgeld
17%
BTW over opgeld
21%
Aquarel
Gesigneerd
Gedateerd 1947
38*11 cm
Geschatte prijs: € 1900