ART HAMMERTIME
consumentengoederen
diversen
Marcel Delmotte ( 1901 - 1984)
Kavelnummer 59: Marcel Delmotte ( 1901 - 1984)
Vorige
Volgende
Vorige
Volgende
KAVEL GEGEVENS
Start Datum
07-12-2021 10:00
Sluitingstijd
21-12-2021 20:29
Resterende Tijd
E-mail adres
Uw wachtwoord
Wachtwoord vergeten?
Ingelogd blijven
Openings Bod
€ 500,00
BTW
0%
Opgeld
17%
BTW over opgeld
21%
Marcel Delmotte
Olie
Gesigneerd
Gedateerd
30*24cm
Geschatte prijs: € 1.200