KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 21-12-2021 20:30 |
Corneille
werk in gemengde techniek
Gesigneerd
Gedateerd 1918
68*51 cm
Ingekaderd (mooie gouden kader)
Geschatte prijs: € 1.800
werk in gemengde techniek
Gesigneerd
Gedateerd 1918
68*51 cm
Geschatte prijs: € 1.800