KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 21-12-2021 20:34 |
Etienne Elias
Acryl met houtskool
Gesigneerd
Gedateerd 'Elias '80'
62*48 cm
Geschatte prijs: € 1.600
Acryl met houtskool
Gesigneerd
Gedateerd 'Elias '80'
62*48 cm
Geschatte prijs: € 1.600