KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 21-12-2021 20:41 |
Karel Appel
Happy Cat
kleurenlitho afmeting 82 x 64 cm in de steen gesigneerd
Geschatte prijs: € 275
Dit werk wordt door de verkoper zelf opgestuurd. (Naar België: €25 / Nederland: €22)
Happy Cat
Geschatte prijs: € 275