ART HAMMERTIME
consumentengoederen
diversen
Jef Van Tuerenhout (1926 - 2006)
Kavelnummer 129: Jef Van Tuerenhout (1926 - 2006)
Vorige
Volgende
Vorige
Volgende
KAVEL GEGEVENS
Start Datum
07-12-2021 10:00
Sluitingstijd
21-12-2021 21:09
Resterende Tijd
E-mail adres
Uw wachtwoord
Wachtwoord vergeten?
Ingelogd blijven
Openings Bod
€ 165,00
BTW
0%
Opgeld
17%
BTW over opgeld
21%
Jef van Tuerenhout
Ets
Gesigneerd
Genummerd EA
44*60 cm
Ingekaderd (76*62 cm)