Kavelnummer 183: Jimmy Kets (1979 - ) |
Vorige |
Kavelnummer 183: Jimmy Kets (1979 - )
VorigeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 21-12-2021 21:31 |
"Panamarenko en Eveline"
Foto
GESIGNEERD DOOR PANAMARENKO
Jimmy Kets (1979 * ) is een Belgische fotograaf. Kets begon zijn carrière als persfotograaf voor de krant De Morgen, die hij later zou inruilen voor De Standaard. Sinds 2007 is hij lid van het Belgische foto
Foto
GESIGNEERD DOOR PANAMARENKO