KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 08-02-2022 19:53 |
Alfred Ost
Oost-Indische inkt en aquarel
Gesigneerd
36*28cm
Geschatte waarde: € 1.200
Oost-Indische inkt en aquarel
Gesigneerd
36*28cm
Geschatte waarde: € 1.200