ART HAMMERTIME
consumentengoederen
diversen
Floris Jespers (1889 -1965)
Kavelnummer 52: Floris Jespers (1889 -1965)
Vorige
Volgende
Vorige
Volgende
KAVEL GEGEVENS
Start Datum
25-01-2022 10:00
Sluitingstijd
08-02-2022 19:55
Resterende Tijd
E-mail adres
Uw wachtwoord
Wachtwoord vergeten?
Ingelogd blijven
Openings Bod
€ 175,00
BTW
0%
Opgeld
17%
BTW over opgeld
21%
Floris Jespers
Ets
Gesigneerd
Geschatte waarde: € 750