KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 13-09-2022 10:00 |
Sluitingstijd | 27-09-2022 22:11 |
litho uit 1978 afm: 82 x 64 cm in de steen gesigneerd. Het werk wordt rechtsreeks door de aanbieder opgestuurd: +€25 naar België, +€15 naar Nederland