KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 13-09-2022 10:00 |
Sluitingstijd | 27-09-2022 22:08 |
Gouache en inkt op papier, ontwerp voor toneelstuk, gemonogrammeerd 38 x 46 cm met lijst 54 x 70 cm, 1967