Art Hammertime: alles aan 1€
Kunst
Diversen
Gilbert and George - Jack freak
Kavelnummer 88: Gilbert and George - Jack freak
Vorige
Volgende
Vorige
Volgende
KAVEL GEGEVENS
Start Datum
16-04-2024 18:00
Sluitingstijd
30-04-2024 21:43
Resterende Tijd
E-mail adres
Uw wachtwoord
Wachtwoord vergeten?
Ingelogd blijven
Openings Bod
€ 1,00
BTW
0%
Opgeld
17%
BTW over opgeld
21%
Affichelitho, gesigneerd door beiden, 2011, ingelijst zonder glas, schatting 600/700