KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 16-04-2024 18:00 |
Sluitingstijd | 30-04-2024 21:46 |
Ingelijste litho van Paul Van Hoeydonck, gesigneerd en genummerd, 72,5 x 53,5 cm, schatting 800