Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 21:12 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Merk: Porsche
Type: 997 Fase II Cabrio
CC: 3596cc
KW: 239kw
Brandstof: Benzine
VIN: WP0ZZZ99Z85760698
KM: 146.022
Ingebruikname: 11-02-2008
Afkomst boorddocumenten.: Belgisch
Exportdoc./Importdoc/705:
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Ja
BESCHRIJVING:
Prachtige Porsche 997 Fase II (Facelift) in topstaat. Voorzien van de juiste opties zoals:
- Nappaleder
- Automaat/tiptronic
- Xenonverlichting
- Ledverlichting achteraan
- Hardtop
- GPS
- Fuchs alu velgen
- ...
De staat van de wagen is subliem. Het lakwerk ontzettend mooi, alsook het interieur. Dit betreft een BTW-wagen! De BTW is recupereerbaar! OPGELET: het is geen BTW wagen maar een privé wagen!!
Schatting van de veilingmeester: € 51.000,- a €55.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Type: 997 Fase II Cabrio
CC: 3596cc
KW: 239kw
Brandstof: Benzine
VIN: WP0ZZZ99Z85760698
KM: 146.022
Ingebruikname: 11-02-2008
Afkomst boorddocumenten.: Belgisch
Exportdoc./Importdoc/705:
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Ja
BESCHRIJVING:
Prachtige Porsche 997 Fase II (Facelift) in topstaat. Voorzien van de juiste opties zoals:
- Nappaleder
- Automaat/tiptronic
- Xenonverlichting
- Ledverlichting achteraan
- Hardtop
- GPS
- Fuchs alu velgen
- ...
De staat van de wagen is subliem. Het lakwerk ontzettend mooi, alsook het interieur. Dit betreft een BTW-wagen! De BTW is recupereerbaar! OPGELET: het is geen BTW wagen maar een privé wagen!!
Schatting van de veilingmeester: € 51.000,- a €55.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.