Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 19:48 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Triumph
TYPE: TR4
CC:
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: CT2312L0
KM:57.065km
INGEBRUIKNAME: 08/06/1962
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
UITZONDERLIJKE TRIUMPH TR4 VAN BELGISCHE MAKELIJ
Het betreft hier geen Amerikaanse re-import maar een origineel in België gebouwde Triumph TR4. Omwille van het ontwijken van hoge importtaksen schroefde Triumph te Mechelen CKD pakketen in elkaar. De kwaliteit was superieur aan de Engelse fabrikaten. Het Britisch Motor Industry Heritage Trust leverde een attest af aan een Belgische Jaguar dealer.
Deze ondernam tevens een komplete Nut-and-bolt restauratie.
Matching numders en matching colours.
Hoge kwaliteitsrestauratie, nieuwstaat!
Schatting van de veilingmeester: €42.500,- a €46.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: TR4
CC:
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: CT2312L0
KM:57.065km
INGEBRUIKNAME: 08/06/1962
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
UITZONDERLIJKE TRIUMPH TR4 VAN BELGISCHE MAKELIJ
Het betreft hier geen Amerikaanse re-import maar een origineel in België gebouwde Triumph TR4. Omwille van het ontwijken van hoge importtaksen schroefde Triumph te Mechelen CKD pakketen in elkaar. De kwaliteit was superieur aan de Engelse fabrikaten. Het Britisch Motor Industry Heritage Trust leverde een attest af aan een Belgische Jaguar dealer.
Deze ondernam tevens een komplete Nut-and-bolt restauratie.
Matching numders en matching colours.
Hoge kwaliteitsrestauratie, nieuwstaat!
Schatting van de veilingmeester: €42.500,- a €46.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.