KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:47 |
MERK: BMW
TYPE: Z3 Coupé 2.8i
CC: 2.800cc
KW: 142kw
VIN: WBACK51020LC98150
KM: 133.173
INGEBRUIKNAME: 12/1998
Afkomst BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA, gedouaneerd
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA, Zweeds
Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Zweeds
BMW introduceerde de Z3 Coupé in september 1998 met het controversieel shooting brake design. Dit naar de reeds gelanceerde roadsterversie. De coupé werd alleen geleverd in 2.8i, 3.0i & M-modellen. In totaal zijn er van deze variant, de 2.8i 7.671 voertuigen geleverd.
Deze Z3 Coupé is voorzien van de 2.8i 6 cilinder motor. De staat is goed te noemen. Het lakwerk en interieur zijn mooi en goed verzorgen met normale gebruikssporen. De wagen rijdt en remt zoals het hoort.
Schatting van de veilingmeester: €16.000,- a €18.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijken om jezelf van een eigen oordeel te voorzien en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: Z3 Coupé 2.8i
CC: 2.800cc
KW: 142kw
VIN: WBACK51020LC98150
KM: 133.173
INGEBRUIKNAME: 12/1998