KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:01 |
MERK: Rayton Fisore
TYPE: MAGNUM
CC: 2.500cc
BRANDSTOF: Diesel
VIN: ZBW828B0000001076
KM:
INGEBRUIKNAME: 26/11/1987
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
Driving project, wagen rijdt en remt.
Wagen ter restauratie
Rayton Fisore was een onderdeel van Fiat. Met de Magnum wilde men het destijds opnemen tegen Range Rover.
Hier zie je ook gelijkenissen in het ontwerp.
Deze Magnum dient gerestaureerd te worden. Doch rijdt en remt de wagen.
Schatting van de veilingmeester: €2.500,- a €3.500,-
TYPE: MAGNUM
CC: 2.500cc
BRANDSTOF: Diesel
VIN: ZBW828B0000001076
KM:
INGEBRUIKNAME: 26/11/1987
Wagen ter restauratie