KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:36 |
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Mercedes-Benz - TYPE: E500 W124 - CC: 4.997 V8 - KW: 240 - BRANDSTOF: Benzine - VIN: WDB1240361B574926 - KM: 207.440 - INGEBRUIKNAME: 09/08/1991 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Duitsland - Exportdoc./Importdoc/705: JA - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Duits - Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE - Marge-/BTWwagen: Marge BESCHRIJVING: We verplaatsen ons naar einde jaren 80. Het moment van de ontwikkeling van deze wolf is schapenvacht. BMW was reeds paraat met zijn E34 M5, Mercedes ging van antwoord dienen met deze fantastische E500. Als basis werd hun succes model genomen, de W124. De aandrijflijn werd integraal maar scherper afgesteld overgenomen uit de R129 500SL. Omdat deze breder was dan de originele W124 werd dit chassis aangepast aan de reeds bestaande aandrijflijn. Vandaar de brede spatborden en sporing. Verder werden de motor en versnellingsbak van de SL overgenomen. De achteras werd voorzien van hydraulische niveauregeling en dat kwam ook de stabiliteit ten goede. De E500 maakte verder het verschil door een 4 zitter te zijn. Achteraan werden 2 individuele stoelen voorzien. Om de productie te kunnen realiseren deed Mercedes beroep op collega Porsche. Mercedes bouwde de koets, waarna de koets van de band gehaald werd om naar Porsche te brengen. Porsche bouwde de aandrijflijn erin waarna de koets afgebouwd werd door Mercedes. Iedere E500 had een productietijd van ongeveer 14 dagen! In totaal zijn er 10.479 exemplaren gebouwd wat deze wagen zeer exclusief maakt. En dat merk je ook, als er een model is dat in de lift zit dan is het deze. Deze E500 is afkomstig uit Duitsland waar deze aangekocht is door de huidige eigenaar. Zéér exclusief is de originele kleurstelling in code 256 - Kristal Grün. Hiervan zijn er maar een handvol geleverd! De staat van de wagen is goed. Het lakwerk is mooi met enige gebruikssporen wat normaal is gezien de leeftijd. Het interieur is zéér mooi! De E500 draait ontzettend zacht zonder bijgeluiden. Zeker wetende dat deze de laatste 3 jaren stilgestaan heeft. De optionele AMG wielen staan hem goed en zijn trouwens origineel MB, dus geen replica's. De banden blijken nieuw. Schatting van de veilingmeester: €32.000,- a €35.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. - OPTIONELE SERICEPAKKETTEN - Team GT HammerTime bestaat uit 2 sterke teams die voor jou klaarstaan. Om je niet in de kou te laten staan met je aankoop via GT HammerTime voorzien we verschillende mogelijkheden om jou op weg te helpen! Op die manier kan je gerust en met volle hartelust genieten van de buitenkansen die we je aanbieden. Dus sla je slag, wij helpen je verder. - TRANSPORTpakket (Prijs in functie van de afstand) . - STARTpakket* (vanaf €299,- incl. BTW) Om je Classic Car op de weg te krijgen dient deze technisch in orde te zijn. Doe je beroep op het STARTpakket dan voorzien we je van: - een keuringsnazicht - een KEURING oldtimer - een bestek van herstelling (indien nodig) *Dit pakket omvat een vaststelling, echter geen herstelling. *Voertuig dient voorzien te zijn van geldige Belgische boorddocumenten of geldig 705 document. - SERVICEpakket (Prijs op maat) Om zeker te zijn van je stuk voorzie je je Classic Car best van een degelijke servicebeurt. Gezien onze ervaring kunnen we je hier de juiste zorg op maat van jouw Classic Car bieden. Spreek ons aan voor de juiste details. - SHINEpakket* (Prijs op maat) Wat is er mooier dan een vers gereconditioneerde Classic Car? Weinig! Net daarom voorzien we dit SHINEpakket. Hierdoor haal je het beste uit je Classic Car en bekom je per direct een waardetoename van jouw aankoop! Reconditionering van de lak incl. kleine lakcorrectie, de motorruimte, de wielkuipen en het interieur d.m.v. softcleaning Prijs in functie van de grootte & staat van het voertuig |