KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:17 |
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Citroën - TYPE: 2CV 6 Spécial - CC: 602 - KW: 20 - BRANDSTOF: Benzine - VIN: VF7AZKA00KA173335 - AFGELEZEN KMSTAND: 3.737 - INGEBRUIKNAME: 30/05/1986 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België - Exportdoc./Importdoc/705: NEE - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE - BTW-/Margewagen: Marge BESCHRIJVING: Deze 2CV 6 is een Spécial uitvoering. Des tijds de basic met het dunne stuur, de volledig doorlopende bank vooraan in het optionele jeans stof. Tegenwoordig is dit één van de gewilde modellen van de 2CV. Deze 2CV is zo uit het leven gegrepen en een 20-tal jaar geleden droog gestald geworden. Het goede hieraan is dat je een onverprutste 2CV hebt! Ze is recent opgestart, voorzien van nieuwe ontsteking (bobijn, platinen) en groot onderhoud met filters, olie en bougies. Na opstart is ze afgelopen juni gekeurd geweest. Het koetswerk vertoont enige gebruikssporen wat zorgt voor een aangename patine maar vooral onverputst overkomt. De 2CV start, rijdt en remt. Schatting van de veilingmeester: €6.500,- a €7.500,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. |