Kavelnummer 1: Porsche 911 L Coupé SWB - 1968 |
Volgende |
Kavelnummer 1: Porsche 911 L Coupé SWB - 1968
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:35 |
Porsche 911 L Coupé, gerestaureerde wagen. Zo werd het koetswerk volledig aangepakt e, herspoten. Dit betreft een Short Wheel Base. Verder is de motor gereviseerd. Hiervan dient de voorontsteking nog afgesteld te worden. De remmen, banden en lederen bekleding werden vernieuwd alsook de benzinebak. De wagen heeft 0 km gereden na revisie. Deze start, rijdt en remt. De Porsche wordt geleverd met US Title, E705 douanevignet en inklaringsdocument. Alle invoertaksen zijn betaald.
Schatting van de veilingmeester: €100.000,- a €107.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.