KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:11 |
De « one family owner » Fiat 2100 heeft een volledig gedocumenteerde historiek die volgende info geeft : - 01/01/1961:PréregistratieZweedseimporteur - 30/03/1961:EersteeigenaarStenHarryLarssonuit Hedemora, Zweden - 06/05/2005:TweedeeigenaarStenThomas Larsson uit Hedemora, Zweden - 14/08/2019:BekendetussenpersoonDavidNygren uit Umea koopt de auto voor export - 15/08/2019:RegistratieinZwedengeannuleerd - 20/08/2019:AankoopenexportnaarBelgië De motor werd uitgebouwd en gereviseerd. De motorruimte herspoten. Het originele interieur werd altijd voorzien van enkele dekens en is in zeer goede staat. De wagen werd door Harry en zijn zoon Thomas zeer goed onderhouden. Harry bouwde zelf een geoptimaliseerde uitlaat in inox ! Prachtige sound. De Fiat start, rijdt en remt perfekt.
Schatting van de veilingmeester: €12.000,- a €14.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.