KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:37 |
Fiat 500. De wagen is net toegekomen uit Italië. Voor de Belgische koper kan deze gedouaneerde geleverd worden, zo zijn alle documenten klaar om naar de keuring te gaan. Het lakwerk is mooi, alsook het interieur. Technisch is deze in orde. Deze start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €8.500,- a €9.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.