KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:00 |
VIN : 699223 1ste Inschrijving : 05/04/1977 km-stand : 09.927 km afgelezen 1500 cc - 55 kW Deze Lada 1500 S is de EU versie nieuw afgeleverd in Zweden. Hij werd gerestaureerd met vele nieuwe delen. Wel is nog steeds het originele en in foutloze staat interieur aanwezig. Ook heeft de wagen zijn kompleet boordgereedschap. Uiteraard start, rijdt en remt de wagen perfekt. De wagen wordt geleverd met Zweeds inschrijvingsbewijs en Belgische E705. Douane gepasseerd en klaar om gekeurd te worden.
Schatting van de veilingmeester: €8.500,- a €9.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.