KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:42 |
In 1995 bracht Mercedes de Mille Miglia-editie uit, ter herdenking van het 40-jarig jubileum van de overwinning van Stirling Moss op de Mille Miglia-wegrace van 1955. De limited edition was verkrijgbaar in zowel SL 280, SL 320 of SL 500, kwam in Brilliant Silver metallic en had Evo II zesspaaks gepolijste legeringen, rood en zwart lederen interieur, koolstofvezelafwerking en extra uitrusting. Stirling Moss kreeg de eerste SL 500 die werd gebouwd. Volgens de brochure van deze speciale editie zijn er slechts 600 stuks gebouwd. Deze SL bevind zich in goede algemene staat met normale gebruissporen. De batterij dient nagekeken te worden wegens stilgestaan te hebben. De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €26.000,- a €28.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.